VCD ve CD'ler  
 

Bu VCD ve CD'lerin  modelcilik hayatınızda,sizlere faydalı olacağına inanıyoruz.Modelciliğin temeline baktığımızda iyi bir modeli ortaya çıkarmak için Araştırma , Proje , Uygulama ve Sonuç sıralamasının modelinizin ve modelciliğinizin kalitesini arttırdığını göreceksiniz.

Vcd'nin adı :BARBAROS HAYRETTİN PAŞA
Kod:VCD001
Fiyatı : 10.000.000 TL / 10 YTL
Tür: Belgesel VCD
Süre: 42 dakika

İçerik :Barbaros Hayrettin Paşa

Tarihin en büyük devletlerinden biri olan Osmanlılar, özellikle Yükselme Döneminde karada sağladıkları üstünlüklerini denizlerde de göstermişlerdir. Akdeniz'i bir "Osmanlı Gölü" haline getiren kahramanların başında gelen isim Barbaros Hayrettin Paşa'dır. O, eşsiz savaş dehası ve denizcilik bilgisiyle Akdeniz'de Osmanlı İmparatorluğu'na tarihinin en parlak dönemini yaşatmıştır. Elinizdeki VCD, tarihin bu en büyük denizcilerinden olan Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını etraflıca incelemektedir...

Sipariş şartları : İstemiş olduğunuz urun yada ürünleri , Taksim'deki dükkanımızdan alabileceğiniz gibi,  Kargo ile isteyebilirsiniz.Ürün bedelini aşağıda yazılı banka hesap numaralarından birine havale yada EFT yaptıktan sonra ,Email , telefon yada Faks ile bize bildirdiğinizde, siparişleriniz en kısa zamanda adresinize gönderilecektir.

Kargo ile istediğiniz siparişlerinizde :

Adınız ve Soyadınız
Acık Adresiniz
Telefon numaranız
varsa vergi dairenizi  ve numarasını
İstemiş olduğunuz ürünlerin adını ve adedini
belirtmeyi unutmayınız.

 
   
 
web tasarım
Tersane Model & Maket
Şehit Şenol Çolak Sokak No:6/B Emniyet Evleri / 4. Levent - İstanbul
4. Levent Metro Emniyet Evleri çıkışı, Safir Plaza arkası
Telefon: +90 212 283 81 95
E-Posta: kudretaltinkeser@superonline.com
Kroki için burayi tiklayin
 
ana sayfa